•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  156 5555 0935

دستگاه خشک کن

اطاقک کوره از نوع دمش یک طرفه

کوره خشک کن، سازه باز جداگانه ای است، کاغذ با نوردی هدایت کننده در اطاقک کوره پشتیبانی می شود. نازل بادی از نوع مستقیم است، دمش های هوای گرم از بالا به سوی کاغذ، مقاومت کمی بیش تر از هوایی است که در کوره در حرکت است که برای ماشین پوششی ای با سرعت دمش m/min 200 مناسب است

.

هوای شناور در اطاقک کوره

کوره خشک کن، سازه باز جداگانه ای است، هوای گرم از سمت بالا و پشت کاغذ به آن می دمد. کاغذ با اتکا به فشار باد، در میان کوره معلق است. این سازه کوره، مقاومت در برابر کاغذ کم تر از سازه یک طرفه است و برای سرعت بیش از m/min 200 مناسب است. اما توصیه نمی کنیم که کاغذ ضخیم با این نوع اطاقک کوره پوشش داده شود.

خشک تابشی فروسرخ (IR)

از آنجا که حرارت خشک کن تابشی با رشته حرارتی تولید می شود، مصرف انرژی آن بسیار بیش تر از مصرف انرژی در خشک سازی طبیعی گاز و یا بخار است، از این رو روش خشک سازی به طور عمده برای خشک سازی کمکی به کار می رود. به علاوه، به دلیل اینکه روش خشک سازی باعث می شود که آب در کوتاه مدت به سرعت بخار شودکاغذ به راحتی قوس دار می شود. بنابراین، دستگاه خشک کن به طور عمده در نزدیک پوشش دهنده قرار داده می شود که در آن کاغذ محتویات آبی بیش تری دارد. اما مزیت آن این است که اندازه کوچکی دارد، فضا را نمی گیرد، از این رو برای تجهیزاتی با الزامات فضایی زیاد، و یا برای اصلاح ماشین پوششی اصلی مناسب است.

4 -منبع حرارت

بخار

برای انتخاب منبع حرارت، علاوه بر دستگاه خشک کن تابشی، بخار را به مثابه منبع حرارت توصیه می کنیم. از یک سو، بخار آب به عنوان واسطه انتقال حرارت، به وسیله شیری که حرارت را در هر زمان تطبیق می دهد، یکنواخت است. از سوی دیگر، بخار برای داشتن سیلندری گرم و آماده سازی مواد شیمیایی، لازم است.اندازه دیگ بخار براساس سرعت تجهیزات در حال کار و عرض کاغذ تعیین می شود. سوخت دیگ بخار می تواند زغال سنگ، نفت و گاز طبیعی باشد که مشتری آن را به طور مستقل انتخاب می کند.

پس از اینکه بخار از طریق لوله به مبدل حرارتی رسید، فَن در آن می دمد و حرارت را به کاغذ منتقل

می کند تا آن را خشک کند.

گرمخانه هوایی

از آنجایی که مشتریان نمی خواهند که دیگ های بخار بخرند، احتراق مستقیم گاز طبیعی به منظور خشک کردن، می شود و به صورت موفقیت آمیزی در برخی جاها تحت آزمایش قرار دارد.

کارامدی خشک مستقیم کم تر از خشک سازی با بخار نیست، ولی نیاز هست که این ماشین به منظور آماده سازی رنگ و گرمای سیلندر، به ژنراتور بخاری کم قدرتی مجهز شود.

-5 پوشش پشتی

پوشش پشتی با قرارگیری در پشت سیلندر داغ، در پشت کاغذ زمینه به کار می رود تا موج دار شدن و نفوذناپذیری کاغذ کنترل شود و از الکتریسیته ثابت و غبار در حین چاپ پرهیز شود. پوشش پشتی می تواند صرفا آب باشد؛ و یا محتویات کمی از ترکیبی حاوی چسب و عامل آنتی استاتیک. همان طور که الزامات یکنواختی مربوط به پوشش پشتی خیلی زیاد نیست، به طورکلی از پوشش انتقالی نورد انیلوکس استفاده می کنیم.

6 -تطبیق و پرداخت نهایی

سیلندرهای پرداخت، سنگین ترین قطعه، نقش مهمی را در حین فرایند تولید ایفا می کنند. نقش اصلی آن این است که وقتی کاغذ نزدیک سطح سیلندر سوار می شود، کاغذ حرارت داده شده و اتو می شود، طوری که کاغذی صاف به دست آید و از تاب برداشتن جلوگیری شود. به طور معمول به چهار سیلندر مجهز می شود، دو تا در جلو که با بخار در ارتباط است و دو تا در عقب که به عنوان سیلندر خنک کننده دمای اتاق را دارند.

طوری که پس از روانه شدن کاغذ به میان حرارت و سپس فرایند خنک سازی، صافی آن ثابت تر خواهد شد. افزون بر این، بخش پرداخت نهایی هم محکی برای کل دستگاه و تمام پارامترهای رانشی است، موازی و قائم بودن رول ها اهمیت زیادی دارد.

-7 نورد

برای نورد کردن کاغذ پوشش دار، به طور کلی برای دستیابی به کاغذ صاف، نورد نرم دوبل پرسی انتخاب می شود و ترکم و یکنواختی لایه پوششی بالایی را افزایش می دهد و همچنین به طورمناسبی تاب برداشتن را کنترل می کند.

شایان ذکر است که براقیت سطحی کاغذ دولا به طور کلی با ساییدن ایجاد می شود، فشار ساده براقیت و صافی خیلی مناسب ایجاد نمی کند.

9-بخش کنترل الکتریکی

بخش کنترل الکتریکی، به مثابه روح کل دستگاه، نقش هماهنگی نقاط انتقال و کنترل کشش کاغذ را ایفا می کند. کاغذ با ماده کشسانی چون فیلم، متفاوت است. کشش بسیار زیاد باشد، کاغذ به راحتی خرد و یا چروکیده می شود، ولی کشش کم باشد، نمی توانید پوششی با کیفیت بالا را اجرا کنید. بنابران، از روش PLC برای کنترل استفاده می کنیم؛ کنترل فرکانس و زنجیره سرعت.

در پاره ای مدل ها از روش کنترلی DC اتوبوس استفاده می کنیم تا از تاثیر AC بر روی سیگنال کنترلی اجتناب کنیم. در رابطه با سخت افزار، به منظور دستیابی به این هدف که تجهیزات عملکرد روانی داشته باشند، از اجزای الکتریکی زیمِنس و یا ABB استفاده می کنیم.

هدف اصلی برش رول جمع کن تبدیل به رول هایی کوچک است. به طور کلی به مشتریان، ماشین از نوع قابی توصیه می شود. به طور کلی، تولیدکنندگان نیاز دارند که برگرداننده ای را انتخاب کنند که سرعت آن دو برابر سرعت ماشین پوششی باشد تا با ماشین پوششی به طور مشترک کار کند. به دلیل اینکه در فرایند برگرداندن، نیاز هست که بخش های بی کیفیت را جدا کنیم. در عین حال، به سبب اینکه برگرداننده نیاز دارد که برش هایی با ابعاد مختلف ایجاد کند، مدتی که کار نمی کند از ماشین پوششی طولانی تر خواهد بود.

3-سیستم آماده سازی پوشش

در سیستم آماده سازی رنگ نظر بر این است که فراوری مواد خام داخل مواد پوشش انجام شود .

مخزن پخت: نشاسته پودر شده و یا PVA با بخار حرارت داده می شود تا چسب به دست آید.

مخزن خرد کن: کائولین جامد و یا کلسیم کربنات به صورت دانه های ریز خرد می شود.

مخزن ترکیبی: مواد مختلف را با هم ترکیب می کند.

مخزن ذخیره ای: برای ذخیره مواد پرداخت شده در حین تولید مداوم.

مخزن مواد پوشش: برای تغذیه تشت پوشش با استفاده از مواد برای تثبیت مقدار مواد.

مخزن برگشتی مواد: یکی از اجزای چرخه مواد برای تشت مواد

غربال لرزان: صافی اجزایی با اندازه بزرگ و ناخالصی ها

انواع پمپ

خنک کننده: براساس نیازهای مشتریان. خنک کننده برای خنک سازی رنگ های پرداخت شده به کار می رود؛ و یا می تواند کاغذ را به واسطه چرخه آب سرد موجود در لوله خنک کننده، خنک سازد. این دستگاه ضروری نیست ولی توصیه شده است.

کمپرسور هوا: برای باز کردن و بستن کوره، هوای متراکم تولید می کند. برای باز کردن و بستن لوله نورد و سایر حرکت ها

5-فرایند نصب تجهیزات

1) اوین گام در نصب ماشین پوششی، به عنوان تجهیزاتی بزرگ و پرسرعت، فونداسیون است. نیاز هست که مشتری ها مطمئن شوند که زمین دارای سازه بتنی صافی است، ضخامت بتن باید بیش از cm10 باشد. در وهله اول، مهندس با مشتری ارتباط برقرار می کند، موقعیت ویژه نصب دستگاه را تعیین می کند و خطوطی می کشد تا مرکز را پیدا کند، پس از تعیین موقعیت دقیق خطوط انتقال اصلی، نیاز هست که گودال هایی حفر کنیم که عمق آن ها بیش از cm40 در زمین است، پیچ های مهار کار گذاشته شده و بتن ریخته می شود.

2-پس از اینکه بتن خشک شد، بِیس پلِیت باید تنظیم شده و ثابت شود، سپس بتن برای بار دوم ریخته می شود. این مرحله تقریبا 15 روز طول می کشد، بستگی به شرایط آب و هوای محلی دارد.

3-پس از اینکه بتن کاملا خشک شد، قاب ها را بر روی بِیس پلِیت گرد هم می آید، کوره و سایر اجزای روی قاب را کار گذارید، و افقی و قائم بودن هر نورد و سیلندر هدایت کننده را مطابقت دهید. این فرایند 10-5 روز طول می کشد، بستگی به ساختار دستگاه دارد.

4-ساخت پلتفرم هایی برای فن های دمنده هوا و پوشش ها. براساس موقعیت ماشین پوششی برای تعیین موقعیت و ابعاد پلتفرم. پلتفرم می تواند سازه ای فولادی و یا سازه ای بتنی باشد. ثبات سازه بتنی بهتر از سازه فولادی است و در صورتی که برای آماده سازی پوشش به کار گرفته شود، از مقاومت مناسبی در برابر خوردگی برخوردار است. این کار 7-5 روز طول می کشد.

5-شروع کنید مخازن، فن ها، مجاری هوا و مبدل های حرارتی و غیره را بر روی پلتفرم کار گذارید. موتور دمنده را در محل قرار دهید و آن را تقویت کنید. این کار 7-5 روز طول می کشد.

6-لوله های آب، لوله های پوششی و لوله های بخار را به هم متصل کنید؛ در عین حال مهندسین برق شروع به اتصال برق می کنند. این کار 15-10 روز طول می کشد.

7-انجام سفارش تجهیزات، این کار 10-5 روز طول می کشد. برق تجهیزات را روشن کنید، جهت دهی فن ها و موتورها را مطابقت دهید، نقاط رانشی را یک به یک بررسی کنید. ماشین با اتصالات کار می کند، سپس با کاغذ ها و با پوشش ها. تبریک، تجهیزات به درستی کار می کند.

جدول حساب هزینه مواد شیمیایی

محتویات جامد، فرمول وزنی (پوشش سطحی) KG، وزن خشک (پوشش سطحی) KG، قیمت FOB (USD/KG)، هزینه پوشش سطحی (USD)، برای پوشش 500 تن کاغذ زمینه، (500 تن کاغذ زمینه) مجموع هزینه

خاک رس کائولین درجه A، خاک رس کائولین درجه B، عامل پاشنده ساز، عامل نگه دارنده آب، عامل روان کننده، عامل گندزدا، عامل ضدحباب، رنگ بنفش، رنگ آبی

توجه:

1. این فرمول با gsm 125 کاغذ زمینه محاسبه می شود؛ وزن کل 500 تن است.

2. با gsm 60 پوشش محاسبه کنید؛ پس وزن کل 740 تن خواهد شد.

3. میزان محصول تمام شده در چین می تواند 95% باشد؛ این امر به گردانندگان بستگی دارد.

4. پوشش زمینه را مدنظر قرار ندادیم؛ به سبب اینکه به کیفیت کاغذ زمینه بستگی دارد.

5. اگر از پوشش زمینه استفاده کنید، هزینه کل خیلی کم تر می شود؛ به سبب اینکه خاک رس کائولین درجه B و CaCO3 80 ارزان تر است.

 

ساخت ماشین آلات کارتن سازی، ساخت و تولید قطعات یدکی دستگاه های کارتن سازی
بازسازی انواع ماشین آلات داخلی و خارجی و تغییر سیستم با مجوز رسمی از اتحادیه اصناف ماشین سازان

آمار بازدیدکنندگان سایت

107028
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
34
57
220
106303
1706
2515
107028

آی‌پی شما: 44.213.60.33
امروز: چهارشنبه، 03 مرداد 1403 - ساعت: 02:05:33

راه های تماس با شرکت

۵ راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی وجود دارد .اولین راه بر روی دکمه پشتیبانی آنلاین سایت کلیلک نموده و با اپراتور ما صحبت نمایید . دومین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. سومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . چهارمین را مراجعه به صفحه فاینستاگرام می باشد . و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت : 09355555156
آدرس سایت رسمی شرکت : www.soltantec.com

درباره ما

ماشین سازی حمید سلطانی در تاریخ ، ۱۳۹۱/۲/۲۵ فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات چاپ و کوتینگ  و کارتن یازی به طور رسمی آغاز نمود.سیستم چاپ در ایران دارای طرفداران زیادی، چه در میان تولید کنندگان خرد و چه حرفه ای است.متاسفانه با گذشت زمان زیادی از ارائه انواع خدمات چاپ کارتن در ایران، و ورود شرکت های بزرگ و کوچک متنوع در این زمینه، همچنان شاهد هستیم که این خدمات به شکل مناسب، یا با هزینه مناسب ارائه نمی شوند.ماشین سازی حمید سلطانی با هدف ارائه خدمات مناسب در این زمینه در اردیبشت ماه سال ۱۳۹‍‍۱ تاسیس شد.

 

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری